Webfejlesztő munkatársat keresünk budapesti székhelyű vállalatunk innovatív csapatába médiatechnológiai fejlesztésekhez. Teljes állás. Azonnali kezdés.

Feladatok

  • Webfejlesztés
  • Webalkalmazások fejlesztése és üzemeltetése

Elvárások

  • 5+ év webfejlesztői tapasztalat
  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Jó angol olvasási és írási készség
  • Szervezettség
  • Minőség-tudatos szemlélet és elköteleződés
  • Jó kommunikációs készség
  • Képesség és elköteleződés új koncepciók gyors elsajátítására

Előnyt jelent

  • MSc diploma informatikai (CS) vagy villamosmérnöki (EE) területen
  • PHP, Python, Django ismeretek
  • Modulfejlesztési tapasztalat CMS rendszerekhez
  • Linux rendszeradminisztrációs ismeretek
  • Tapasztalat reverse proxy és CDN rendszerek terén

Amit kínálunk

  • Innovatív és változatos feladatok
  • Erősen motivált fejlesztői környezet és pozitív munkahelyi légkör
  • Integráció nemzetközi környezetbe, dinamikus nemzetközi növekedés

Jelentkezés magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal a nettó fizetési igény megjelölése mellett: [email protected]