Zenei szoftverfejlesztő munkatársat keresünk budapesti székhelyű vállalatunk innovatív csapatába médiatechnológiai fejlesztésekhez. Teljes állás. Azonnali kezdés.

Feladatok

  • Valósidőben futó, számításintenzív audio alkalmazások fejlesztése

Elvárások

  • Haladó C++ tudás (3+ év tapasztalat)
  • Python ismeretek prototípusfejlesztéshez
  • TDD (test-driven development) ismeretek
  • Kiváló angol olvasási készség
  • Programok validációjának és verifikációjának képessége
  • Kreativitás és magas szintű önállóság
  • Szorgalom és folyamatos tanulási, fejlődési igény
  • Minőségtudatos szemlélet és elköteleződés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Digitális jelfeldolgozási ismeretek és érdeklődés
  • High-performance computing tapasztalatok
  • JUCE/VST/AU/AAX/ASIO ismeretek
  • Alacsony szintű Linux fejlesztői ismeretek
  • MATLAB vagy NumPy környezetek ismerete
  • Matematikai érdeklődés, lineáris algebra ismerete
  • MSc diploma informatikai (CS) területen
  • Soft computing, gépi tanulás ismeretek
  • Zenei alapismeretek

Amit kínálunk

  • Innovatív és változatos kutatás-fejlesztési feladatok, biztos munkahely
  • Csúcstechnológiai és a jövő médiatechnológiai rendszereiben való fejlesztési részvétel
  • Erősen motivált fejlesztői környezet, pozitív munkahelyi légkör
  • Integráció nemzetközi környezetbe, dinamikus nemzetközi növekedés

Jelentkezés angol nyelvű fényképes önéletrajzzal a nettó fizetési igény megjelölése mellett: [email protected]