Multimédia fejlesztő munkatársat keresünk budapesti székhelyű vállalatunk innovatív csapatába médiatechnológiai fejlesztésekhez. Teljes állás. Azonnali kezdés.

Feladatok

  • tervezési és modellezési feladatok 2D-ben illetve 3D-ben
  • felhasználói felületek tervezése
  • multimédia tartalomfejlesztés (hang, kép, videó)

Elvárások

  • 1+ év tapasztalat 3D grafikai szoftverek használatában (pl. Blender)
  • 2+ év tapasztalat Adobe Creative Suite (Photoshop, InDesign, Illustrator) alkalmazások használatában
  • kiváló angol olvasási és írás készség
  • minőség-tudatos szemlélet, precizitás
  • kreativitás, önálló munkavégzés
  • folyamatos tanulási, fejlődési igény

Előnyt jelent

  • CAD rendszerek ismerete (pl. AutoCAD)
  • műszaki rajz- és dokumentáció olvasási készség
  • HTML, CSS alapok
  • hang- és videószerkesztő alkalmazások ismerete, zenei ismeretek
  • szkript programozási ismeretek (MATLAB)
  • képesség és elköteleződés új koncepciók gyors elsajátítására
  • BSc/MSc diploma mérnöki területen (építészmérnök, építőmérnök, villamosmérnök, stb.)

Amit kínálunk

  • változatos, biztos munka
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • az eredményes munka erkölcsi és anyagi elismerése
  • kiváló munkahelyi környezet és légkör

Jelentkezés angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, fejlesztési referenciákkal és a nettó fizetési igény megjelölése mellett: [email protected]