Hangmintafejlesztő kollégát keresünk budapesti székhelyű vállalatunk innovatív csapatába virtuális hangszerek fejlesztéséhez. Teljes állás. Azonnali kezdés.

Feladatok

  • hangminta-gyűjtemények és virtuális hangszerek fejlesztése
  • szkript fejlesztési, programozási és konfigurációs feladatok
  • hangszerkesztési és hangfeldolgozási feladatok
  • hangfelvételi és akusztikai mérési feladatok
  • multimédia tartalomfejlesztés (hang, kép, videó)

Elvárások

  • hang- és videószerkesztő alkalmazások ismerete (Adobe Audition, Magix Vegas, stb.)
  • alapvető programozási ismeretek, szkriptkészítési ismeretek (MATLAB vagy NumPy környezetben)
  • zenei alapismeretek, billentyűs hangszerismeret
  • kiváló angol olvasási és legalább középszintű íráskészség
  • minőség-tudatos szemlélet, szorgalom és precizitás
  • kreativitás, önálló munkavégzés
  • folyamatos tanulási, fejlődési igény

Előnyt jelent

  • programozási ismeretek
  • HTML, CSS ismeretek
  • képesség és elköteleződés új koncepciók gyors elsajátítására
  • BSc/MSc diploma mérnöki területen

Amit kínálunk

  • változatos, biztos munka, termékfejlesztés a nemzetközi piacra
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • az eredményes munka erkölcsi és anyagi elismerése
  • kiváló, fiatalos munkahelyi környezet és légkör

Jelentkezés angol vagy magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fejlesztési referenciákkal és a nettó fizetési igény megjelölése mellett: [email protected]