Alkalmazásfejlesztő munkatársat keresünk budapesti székhelyű vállalatunk innovatív csapatába médiatechnológiai fejlesztésekhez. Teljes állás. Azonnali kezdés.

Feladatok

  • Hangtechnikai célú tartalomfejlesztést és tartalomfogyasztást támogató alkalmazások fejlesztése
  • Szoftvertervezés, implementáció és dokumentáció

Elvárások

  • Django, Python, MySQL, Qt, C++ ismeretek
  • Erős OOP háttér
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (GIT, SVN)
  • Kiváló angol olvasási és írási készség
  • Agilis szoftverfejlesztési metodika illetve Scrum ismerete
  • Kreativitás és magas szintű önállóság
  • Szorgalom és felelősségvállalás
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Tapasztalat webes techológiákra épülő alkalmazások fejlesztésében
  • MSc/BSc diploma informatikai (CS) vagy villamosmérnöki (EE) területen
  • Drupal, PHP ismeretek
  • MATLAB fejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Innovatív, változatos és értelmes feladatok, legújabb technológiák megismerésének lehetősége, biztos munkahely
  • Erősen motivált fejlesztői környezet, pozitív munkahelyi légkör
  • Önállóság, autonómia, felelősség
  • Integráció nemzetközi környezetbe, dinamikus nemzetközi növekedés

Jelentkezés angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, fejlesztési referenciákkal és a nettó fizetési igény megjelölése mellett: [email protected]