Akusztikai tervező munkatársat keresünk budapesti székhelyű vállalatunk innovatív csapatába akusztikai tervezési feladatok ellátásához. Teljes állás. Azonnali kezdés.

Pályakezdők és gyakornokok jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • közreműködés akusztikai szakértői és tervezési feladatokban, hazai és nemzetközi projektjeinkben
  • akusztikai számítások, mérések és modellezések végzése, műszaki dokumentáció készítése
  • részvétel új tervezőeszközök fejlesztésében
  • 3D modellezés, multimédia tartalomfejlesztés (videó, kép, hang)

Elvárások

  • mérnöki végzettség (BSc/MSc szinten)
  • épületakusztikai, zaj- és rezgés elleni védelmi, teremakusztikai alapismeretek
  • alapvető akusztikai mérések, mérőeszközök és szabványok ismerete
  • akusztikai modellezési (3D) tapasztalat
  • MATLAB legalább alapszintű ismerete
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • kiváló angol olvasási és íráskészség
  • minőség-tudatos szemlélet, precizitás
  • kreativitás, önálló munkavégzés
  • folyamatos tanulási, fejlődési igény

Előnyt jelent

  • MMK szakértői vagy tervezői jogosultság (SZÉS4, G-ÉF, SZKV-1.4)
  • akusztikai numerikus szimulációs módszerek ismerete (FDTD, FEM, BEM, stb.)
  • PhD fokozat
  • hang- és videószerkesztő alkalmazások ismeretek
  • zenei ismeretek, zenei képzettség
  • programozási ismeretek
  • építésügyi folyamatok és eljárások általános ismerete
  • képesség és elköteleződés új koncepciók gyors elsajátítására

Amit kínálunk

  • változatos, biztos munka
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • az eredményes munka erkölcsi és anyagi elismerése
  • kiváló, fiatalos munkahelyi környezet és légkör

Jelentkezés angol vagy magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fejlesztési referenciákkal és a nettó fizetési igény megjelölése mellett: [email protected]